PASİD Yönetiminden Sektöre Yönlendirici Kararlar: Görev Dağılımı ve Gelecek Hedefler Belirlendi

Son Güncelleme: 17.01.2024 Ekleyen: MP-Editör

Paslanmaz Çelik İş İnsanları Derneği (PASİD), genel olağan 2. Toplantısına şirketimiz ev sahipliği yaptı. Toplantıda, derneğin faydası için yapılacak olan çalışmalar, iş birlikleri ve projeler kapsamında yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı yapıldı.

PASİD, sektörünü daha ileriye taşımak amacıyla devlet kademesi ve ticari kurumlar ile sıkı bir iş birliği içine girecek. Bu kapsamda, sektörün ihtiyaçlarına yönelik etkili politikaların oluşturulması ve uygulanması için çeşitli projeler hayata geçirilecek.

Dernek, sosyal medya üzerinden daha etkin bir şekilde tanıtım ve iletişim çalışmalarını yürütecek. Bu sayede sektördeki gelişmeleri ve dernek faaliyetlerini daha geniş kitlelere duyuracak, etkileşimi artıracak.

PASİD, uluslararası alanda benzer sektör kurumları ve haber kaynakları ile aktif bir iletişim ağı kurarak sektörümüzün küresel düzeydeki gelişmelerini takip edecek ve uluslararası iş birliklerini güçlendirecek.

PASİD Genel Sekreterliği, "Verimli geçen bu toplantımızdan sonra her ay düzenleyeceğimiz yönetim kurulu toplantıları ile sektöre yönlendirici kararlar almaya ve gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz." dedi.

Sektörün önemli bir paydaşı olarak PASİD, gelecekteki başarılarını ve sektöre katkılarını artırmak için kararlılıkla ilerlemeye devam ediyor.