Metal Paslanmaz Çelik olarak, OSBÜK Akademi Çalışan Memnuniyeti Eğitimine Katıldık

Metal Paslanmaz Çelik olarak, OSBÜK Akademi tarafından organize edilen ve organize sanayi bölgeleri ile bu bölgelerde faaliyet gösteren firmaların katıldığı Çalışan Memnuniyeti Eğitimi'ne katılım gösterdik. Eğitimi, TOBB ETÜSEM eğitmeni Prof. Dr. Demet Varoğlu verdi. Varoğlu, pandemi gibi dünya genelinde yaşanan önemli gelişmelerin işverenleri çalışan memnuniyeti konusunda çalışma yapmaya zorladığını ifade ederek, işveren, insan kaynakları yöneticileri ile personelin karşılıklı memnuniyet içinde nasıl çalışabileceğini anlattı.

Eğitimde, çalışma ortamı, iş tanımı, iş modelleri, geri bildirim ve çalışan hakları konularında önemli değerlendirmeler yapıldı. Ayrıca, iş yerinde adaletin sağlanması ve adil ücret politikalarının önemi vurgulandı. Prof. Dr. Varoğlu, katılımcılara çalışma hayatı konusunda çeşitli önerilerde bulunarak, iş yerinde memnuniyetin artırılması için izlenebilecek stratejiler paylaştı.

Metal Paslanmaz Çelik olarak bu eğitime katılarak, çalışan memnuniyetini artırma ve daha verimli bir çalışma ortamı yaratma konusundaki kararlılığımızı bir kez daha pekiştirdik. Elde ettiğimiz bilgileri iş yerimizde uygulayarak, çalışanlarımızın memnuniyetini ve iş verimliliğini artırmayı hedefliyoruz.